hakkimizda

Hakkimizda


Emin YALÇIN Avukatlık Bürosu, yerli ve yabancı müvekkillere hukukun her alanında hizmet sunmak amacıyla BURSA’da kurulmuş olan uluslararası bir hukuk bürosudur.

Bursa Adliyesi’ne yürüme mesafesinde bulunan Emin YALÇIN Avukatlık Bürosu, herbiri kendi alanlarında uzman avukat kadrosu ile yurtiçinde ve yurtdışında birçok kurum ve kişiye hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerine hızlı ve kaliteli hizmet sağlayan; çözüm odaklı yaklaşımıyla, müvekkillerinin kişisel ve ticari konulardaki ihtiyaçlarına yönelik dinamik ve yaratıcı çözümler sunan Emin YALÇIN Avukatlık Bürosu, müvekkillerinin sadece aldıkları hukuki hizmet bakımından değil aynı zamanda ekonomik olarak da memnun olmalarını sağlamaya çalışmaktadır.

Dünyanın birçok ülkesinde kendi alanlarında uzman olan avukatlar ile işbirliği içinde olan hukuk büromuzun faaliyet alanları arasında; ticaret ve şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, gayrimenkul ve kira hukuku, iş hukuku, aile ve miras hukuku, boşanma hukuku, icra ve iflas hukuku, taşımacılık hukuku, basın ve medya hukuku, tüketici hukuku, ceza hukuku bulunmaktadır.

Bursa’da avukat arıyorum ve hukuki danışmanlık hizmeti almak istiyorum diyorsanız, sizi seçkin avukatlardan oluşan hukuk büromuza davet ediyoruz.

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin